Napínancie lišty na rámy a plátno v metráži

nájdete v predajni

 

 AKTUÁLNE KURZY nájdete kategórii VÝTVARNÉ KURZY/NÁVODY  s vyobrazením jednotlivých techník..

Porovnanie cien na Pricemania.sk  

 

 

 

 

 

 


LEPIDLÁ A PÁSKY / Ostatné.

Najpredávanejšie produkty v kategórii

 
Lepidlo na flitre a kamienky 2,46 €
Usporiadať podľa 
Výrobca 

Lepidlom v praktickom balení s tenkou koncovkou, ľahko prilepíte na textil a iný povrch rôzne kamienky, flitre, korálky a pod. Pranie do 30 °C. Výborne lepí i nesavý + nesavý materiál napríkladň: sklo+sklo/ kov + sklo.. Aplikácia. Kvapku lepidla naniesť na miesto lepenia a po chvíľke cca pol minúty  priložte predmet, ktorý chcete aplikovať...a nechajte bez manipulácie zaschnúť. Lepidlo zosklovatie
Naša cena: 2,46 €

 Lepidlo na flitre a kamienky


HERKULES- 130 g – univerzálne lepidlo pre hobby a domácnosť. Lepí papier, drevo, kožu, korok, fotografie a rôzné iné materiály. V kombinácii s akrylovou farbou krakeluje.
Naša cena: 2,30 €

HERKULES - 130 g


HERKULES- 250 g – univerzálne lepidlo pre hobby a domácnosť. Lepí papier, drevo, kožu, korok, fotografie a rôzné iné materiály. V kombinácii s akrylovou farbou krakeluje.
Naša cena: 3,40 €

HERKULES - 250g


Univerzálne vysokolepivé lepidlo na lepenie savých i nesavých materiálov ako napr. kartón, textil, koža, lepenka, keramika, sklo, filzu, dreva......a pod. OKREM Polystyrénu! Na očistené a odmastené miesto nanesieme trochu lepidla, necháme odvetrať 10-15 min. následne priložíme a pevne spojíme. necháme vyschnúť. POZOR: Po nalepení už nie je možná korekcia. Horľavina!
Naša cena: 2,40 €

Kontaktné vysokolepivé lepidlo - UNI - Stanger 35 g


Lapidlo v sprayi vhodné na textil..
Naša cena: 8,30 €

Lepidlo  na textil trvalé - v spreji


Lapidlo dočasné v sprayi vhodné na textil.. Praktická pomôcka pri technike patchwork.
Naša cena: 8,30 €

Lepidlo dočasné na textil  v spreji


  vhodné na savé i nesavé povrchy ako napr. kartón, drevo, terakota, plátno, plast.... Vytvorené na vodnej báze, po zaschnutí vytvára priesvitný film
Naša cena: 8,30 €

Lepidlo na serv. techniku- v spreji


Elastické lepidlo určené na lepenie látky..
Naša cena: 3,85 €

Lepidlo na textil - Textil fix


Vhodné na dočasný prenos šablón..Stačí nastriekať na šablónu a priložiť...
Naša cena: 8,30 €

Lepidlo prenosové na šablóny v spreji


DUVILAX-expres -1 kg vo vedierku -  univerzálne lepidlo pre domácnosť, hobby, školu, modelárov.. Výborne lepí drevo,  kartón,  papier, korok, textil...... Po uschnutí priehľadné. Spoje sú po uschnutí pevné.
Naša cena: 4,55 €

Lepidlo DUVILAX - 1 kg


DUVILAX-expres -250 g- univerzálne lepidlo pre domácnosť, hobby, školu, modelárov.. Výborne lepí drevo,  kartón,  papier, korok, textil...... Po uschnutí priehľadné. Spoje sú po uschnutí pevné.
Naša cena: 1,95 €

Lepidlo DUVILAX - 250 ml


DUVILAX-expres -250 g- univerzálne lepidlo pre domácnosť, hobby, školu, modelárov.. Výborne lepí drevo,  kartón,  papier, korok, textil...... Po uschnutí priehľadné. Spoje sú po uschnutí pevné.
Naša cena: 3,20 €

Lepidlo DUVILAX - 500 g


Univerzálna klovatina lesklá--  vhodné na papier, textil, drevo, kožu a pod. Použitie na lepenie i vytváranie rôznych efektov napr.  v spojení s farebným tušom..a pod. neobsahuje rozpúšťadla, je bez zápachu
Naša cena: 1,40 €

Lepidlo KLOVATINA 110g


Netečúce lepidlo bez obsahu kyselín, vhodné predovšetkým na lepenie fotografii, prípadne dokumentov, u ktorých chceme zachovať trvácnosť. Lepí papier, fotokarton, lepenku.. Na materiál nanesieme jemnú vrstvu lepidla, pár sekúnd počkáme  a priložíme na lepené miesto a dobre pritlačíme. Schne pomerne rýchlo. Presahujúce lepidla sa dá odstrániť  prstom.
Naša cena: 3,30 €

Lepidlo na FOTO - Stanger 35 g


Speciálne  lepidlo 27g- vhodné na machovú gumu, kaučuk,polystyrén, papier, tkaniny,kožu....Neleptá polystyrén a machovú gumu a na rozdiel od klasických disperzných lepidiel veľmi dobre drží.. Schne cca 5-10 minút... TIP.. lepíme ním i opdlepené podrážky botasiek a papúč....
Naša cena: 3,20 €

Lepidlo na polystyrén a machovú gumu- Stanger 30g


Univerzálne lepidlo bez obsahu kyselín, permanentné vhodné na papier, kartón, fotografie a iné scrapbookingové projekty. Kvapnete lepidlo kde potrebujete, necháte odvetrať cca 2-3 min a priložíte lepený materiál. Necháte doschnúť. Prípadne lepíte priamo a počkáte kým lepidlo po 2-3 min. zaschne. Lepidlo má dve koncovky hrubšiu i tenšiu na menšie projekty.
Naša cena: 4,90 €

Lepidlo na scrapbooking TOMBOW 25 m - Acid Free


Lepidlo v spray ideálne na scrapbooking, na lepenie veľkých plôch.. lepí papier, drevo, polystyrén, voskovaný papier, foto, textil. filc a pod.. Nezanecháva škvrny a nevlní papier
Naša cena: 8,30 €

Lepidlo univerzálne v spreji


Lepidlo v tyčinke 20 g- vhodné  na lepenie papiera.
Naša cena: 0,84 €

Lepidlo v tyčinke 20 g


Obojstrannou lepiacou páskou prilepíte drobné dekorácie, fotky, tvarovky z machovej gumy, filcu a pod. Využitie nájde hlavne  pri technike scrapbooking. Páska je tenká, dobre priľne.
Naša cena: 1,59 €

Obojstranná lepiaca páska - 1,0 cm/20m


Obojstrannou lepiacou páskou prilepíte drobné dekorácie, fotky, tvarovky z machovej gumy, filcu a pod. Využitie nájde hlavne  pri technike scrapbooking.
Naša cena: 1,29 €

Obojstranná lepiaca páska - MILAN


Papierová pásky na uchytenie šablony, označenie kontúr, powertex,  prilepenie papiera na aquarel...a pod.
Naša cena: 1,85 €

Papierová lepiaca páska 25 mm


Extra univerzálne lepidlo 27g- vhodné na papier, textil, drevo, kožu, kamienky, korálky,  a pod.
Naša cena: 1,59 €

Univerzálne lepidlo - Stanger 30g


Univerzálne disperzné lepidlo 100g- vhodné na papier, textil, drevo, kožu a pod. neobsahuje rozpúšťadla, je bez zápachu
Naša cena: 1,36 €

Univerzálne disperzné lepidlo 100g

Zjk2Y