Napínancie lišty na rámy a plátno v metráži

nájdete v predajni

 

 AKTUÁLNE KURZY nájdete kategórii VÝTVARNÉ KURZY/NÁVODY  s vyobrazením jednotlivých techník..

Porovnanie cien na Pricemania.sk  

 

 

 

 

 

 


LAKY: ZAVEREČNE + KRAKELOVACIE / Efektné..

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Akrylový lak, riediteľný vodou je vhodný na rôzne povrchy..., kde chceme docieliť kovový/metalický lesk...vrátane akrylovej maľby
Naša cena: 8,30 €

Akrylový lak - metalický 500 ml


Záverečný lak na metalické plátky. Používa sa na zafixovanie proti poškrabaniu a poveternostným vplyvom metalických plátkov. Schne pri bežnej teplote na dotyk cca do 20 min. Úplne schnutie do 24 hodín.
Naša cena: 4,60 €

Lak na metalické plátky


Lepidlo na metalické plátky. Používa sa na lepenie metalických plátkov. Schne pri bežnej teplote na dotyk cca do 20 min.    
Naša cena: 4,60 €Prírodná živica rozpustná v liehu..Rozpustením vznikne liehový náter vhodný na maľby, hračky, nábytok, hudobné nástroje.. liehové nátery patria k najstarším technológiam ošetrenia maľby a nábytku. Náter rýchlo schne 30-60 min. a odoláva poveternostným vplyvom a vode. Nanáša sa štetcom, tupovaním, máčaním, valčekom a pod.   Bližší popis na balení.
Naša cena: 3,90 €

Šelak lemon - prírodná živica 100g


Prírodná živica rozpustná v liehu..Rozpustením vznikne liehový náter vhodný na maľby, hračky, nábytok, hudobné nástroje.. liehové nátery patria k najstarším technológiam ošetrenia maľby a nábytku. Náter rýchlo schne 30-60 min. a odoláva poveternostným vplyvom a vode. Nanáša sa štetcom, tupovaním, máčaním, valčekom a pod.   Bližší popis na balení.
Naša cena: 3,90 €

Šelak pomaranč - prírodná živica 100g

MjIzN