Napínancie lišty na rámy a plátno v metráži

nájdete v predajni

 

 AKTUÁLNE KURZY nájdete kategórii VÝTVARNÉ KURZY/NÁVODY  s vyobrazením jednotlivých techník..

Porovnanie cien na Pricemania.sk  

 

 

 

 

 

 


KARTÓN A LEPENKA / Krabičky

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Motýľa si môžete vyzdobiť .....-Polepením papierom, servítkou, korálkami, flitrami, mozaikou ... - Omaľovaním akrylovkou, temperou, 3D farbou,perlen-penkou - prípadne použiť ako šablónu a vyzdobiť si tričko, či stenu v detskej izbe alebo škôlke
Naša cena: 0,55 €

 Motýľ z pevnej lepenky


Krabička z pevnej lepenky s hrúbkou 1,75 mm-10x10 cm/v. 8 cm-- surová krabičká s vrchnákom vhodná na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 1,15 €

Krabička z lepenky -10 x10 cm


Krabička z pevnej lepenky -12x12 cm/v. 8 cm-- surová krabičká s vrchnákom vhodná na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 1,40 €

Krabička z lepenky /12/


Krabička z pevnej lepenky s hrúbkou 1,75 mm -12x18 cm/v. 7 cm-- surová krabičká s vrchnákom vhodná na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 1,50 €

Krabička z lepenky /12x18/


Krabička z pevnej lepenky -15x15 cm/v. 8 cm-- surová krabičká s vrchnákom vhodná na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 1,50 €

Krabička z lepenky /15/


Krabička z pevnej lepenky s hrúbkou 1,75 mm  -17x17 cm/v. 8 cm-- surová krabičká s vrchnákom vhodná na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 1,65 €

Krabička z lepenky /17/


Krabička z lepenky /8x17/
foto ilustračné
Krabička z pevnej lepenky s hrúbkou 1,75 mm -8x17 cm/v.6,2 cm krabička s vrchnákom vhodná na ďalšiu úpravu napr. dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 1,50 €

Krabička z lepenky /8x17/


Krabice  okruhle /3ks/   z pevnej lepenky s vrchnákom vhodné na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 4,99 €

Sada kartonových krabíc - okrúhle 3 ks - veľké


Krabice  okruhle /3ks/   z pevnej lepenky s vrchnákom vhodné na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 3,45 €

Sada kartonových krabíc - okrúhle 3 ks -malé


Krabice  oválne /3ks/   z pevnej lepenky s vrchnákom vhodné na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 7,86 €

Sada kartonových krabíc - ovál  3 ks


Krabice /3ks/ v tvare srdca  z pevnej lepenky  vrchnákom vhodná na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 4,29 €

Sada kartonových krabíc - srdce  3 ks


Truhlice  z pevnej lepenky s otváracím vrchnákom vhodná na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
4,40 €
Naša cena: 3,99 €

Sada kartonových truhlíc 2 ks


Krabičky  z pevnej lepenky s otváracím vrchnákom vhodné na ďalšiu úpravu dekupážou, maľovaním, olepením,  mramorovaním a pod.
Naša cena: 3,10 €

Sada lepenkových krabíc 2 ks - ovál

ZTI4O