top of page

Doprava & vrátenie

Pravidlá a spôsoby prepravy

Spôsob doručenia

Objednaný tovar odosielame prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS, Slovenská pošta alebo Packeta.

Osobný odber tovaru je možný v predajni Hobby Kreativ art Zimná č.200/65 v Spišskej Novej Vsi. Po schystaní objednaného tovaru a čase možného odberu bude zákazník vopred informovaní prostredníctvom e-mailu a/alebo telefonického hovoru, a/alebo SMS správy.

Spôsob doručenia Česká republika

Zasielame tovar i do Českej republiky prostredníctvom GLS spoločnosti alebo spoločnosťou Packeta do boxu pri platbe kartou v eshope.

Doručenie zadarmo v rámci SR

Pri objednávke tovaru v hodnote  60 € s DPH a viac do hmotnosti 15 kg, pri zvolenej offline platbe alebo platbe kartou máte dodanie zadarmo. Pri zásielke vážiacej viac ako 15 kg a celkovom objeme objednávky viac ako 60 € pri platbe vopred alebo kartou je poštovné s 50% zľavou. 

Predávajúci si vyhradzuje v tomto prípade právo zvoliť najekonomickejší spôsob dopravy podľa hmotnosti, obsahu a veľkosti objednaného tovaru.

GLS_Logo_2021_RGB_WhiteYellowDot_Descriptor_BlueBackground.png
Sl_Posta_logo_png_1.png
Packeta Vertical.png

Pravidlá vrátenia a výmeny

Výmena nepoškodeného, nerozbaleného a nepoužitého tovaru je možná do 14 dní odo dňa zakúpenia tovaru, repektíve po jeho prevzatí alebo vyzdvihnutí.

 

Nepoškodený tovar je tovar bez známok poškodenia, zároveň je tento tovar v pôvodnom obale, ktorý nevykazuje známky otvorenia a/alebo poškodenia obalu.

 

Norozbalený tovar, je tovar bez známok otvorenia, poškodenia produktového balenia a tento tovar nebol rozbalaný spôsobom, ktorým nemožno zaručiť pôvodné záručné lehoty výrobku (napr. ak je farba izolovaná hliníkovou fóliou, po roztrhnutí fólie, nie možné výrobok vrátiť).

 

Nepoužitý tovar, je tovar bez známok použitia, tovar má rovnaký objem, hmotnosť, farbu a tvar (a/alebo iné nezmenené vlastnosti) ako originálne balenie. 

Podrobnosti vrátenia sú v závislosti od požadovaného vrátenia tovaru a/alebo výmeny prispôsobené pre zákazníka, rovnako aj spôsob vrátenia. 

Sumu za vrátený tovar je možné vrátiť prostredníctvom Darčekového poukazu alebo vrátenia sumy na účet. Tieto možnosti nie je možné kombinovať. 

bottom of page