top of page

O nás

DSC_0399-1.jpg
DSC_0399-1.webp

Náš príbeh

Firma HOBBY KREATIV je rodinnou firmou už od roku 2002. Zaoberá sa predajom umeleckého, výtvarného, kreatívneho, ale aj papiernického či galantérneho tovaru.

Predajňu sme otvorili v roku 2007 v Spišskej Novej Vsi na ulici Letná č.59, následne sme sa v júni 2011 presťahovali do väčších priestorov na ulicu Zimná č.65, kde v šúčastnosti máme viac ako 6000 produktov na vyše 40 m². Náš sortiment sa snažíme stále rozširovať.

 

Dnes náš tím tvorí 5 skvelých ľudí, ktorí  Vám v predajni vždy ochotne poradia a pomôžu. Taktiež pravidelne oragnizujeme workshopy, na ktorých si môžete vyskúšať a naučiť sa veľké množstvo zaujímavých a nových techník. Aby toho nebolo málo, tak cez leto organizujeme aj detské dielne, kde sa deti naučia hravo tvoriť a domov si odnesú vlastnú Hand Made tvorbu. 

 

Boli ste už v našom meste? Ak nie, tak neváhajte nás navštíviť! Pretože v Spišskej Novej Vsi je rozhodne čo pozerať: Slovenský raj, najvyššia kostolná veža na Slovensku, prekrásne námestie (centrum - tu sa nachádzame) a v okolí je Spišský hrad aj Levoča. Ak Vás pamiatky nezaujímajú, tak sa len cestou na východ alebo západ zastavte! My sa rozhodne potešíme! :)

Nová
identita

Spoznajte našu novú firemnú identitu!

Od septembra roku 2023 sme sa transformovali na novú a modernú spoločnosť so zachovaním rodinných základov. Nové farby, nové Logo, nové fonty, nový e-shop, jednoducho Nové Možnosti... 

"Nutnosť zmeny dizajnu bola kľúčová pre udržanie si líderskej pozície na trhu s umeleckými, hobby, školskými a galantérnymi potrebami." Tím Hobby Kreativ

bottom of page